140G-G2C3-C20
140G 125A Frame Molded Case 20 A Ckt-Bkr
Technical Specifications
General
Drawings
Documents
Certifications
Accessories
Alternative Products
Technotes
IEC Breaking Capacity
36kA @ 415V