ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ В УКРАЇНІ

Рішення з майбутнього та підтримка найскладніших задач

Rockwell Automation - світовий лідер в автоматиці та інформаційних системах. Наша мережа дистриб'юторів покликана допомогти Вам стати більш інформованими, продуктивними та прибутковими. Наш авторизований дистриб'ютор "РА Контролс" надасть Вам необхідні інструменти, знання та сервіс, що зроблять Вас більш конкурентними на ринку.

Наші інтелектуальні, гнучкі та інформативні системи виробництва разом із нашим прагненням до інновацій зроблять інтелектуальне виробництво Вашим надійним союзником.

Rockwell Automation в Україні

Наші партнери допоможуть Вам досягти Вашої мети у бізнесі та технологіях

Ви зацікавлені у максимальній віддачі від інвестицій в автоматизацію з повністю інтегрованими, інформативними рішеннями для широкого кола галузей та застосувань?

Наші партнери допоможуть Вам у проектуванні, побудові, монтажі та обслуговуванні автоматики, технологічних систем та систем безпеки, що відповідатимуть технічним та фінансовим вимогам Ваших клієнтів.
В Україні інтегратори співпрацюють з РА Контролс - авторизованим дистриб'ютором, що постачає увесь асортимент продукції і технологій.

Збільшуйте віддачу від інвестицій в автоматику

Об'єднуємо зусилля для задоволення потреб клієнтів

Авторизовані дистриб'ютори співпрацюють з Rockwell Automation, забезпечуючи поставки сучасної автоматики, логістичні послуги та підтримку світового рівня на місцях.

Тісна співпраця з нашими авторизованими дистриб'юторами починається від спільного прагнення привносити додаткову цінність для клієнтів. Ви отримаєте розширений контроль над поставками обладнання, навчання для Ваших співробітників та помітну економію коштів. Це дасть Вам можливість зосередитись на основних задачах.

РА Контролс

Ваш місцевий представник Rockwell Automation

РА Контролс пропонує своїм клієнтам ефективну логістичну підтримку та найвищий рівень технічних знань. У наших спеціалістів понад 20 років досвіду у доборі та застосуванні продуктів і рішень Rockwell Automation. З 2007 року ми авторизований дистриб'ютор та навчальний центр Rockwell Automation у Польщі, а з 2017-го ми стали авторизованим дистриб'ютором Rockwell Automation в Україні. Ми постачаємо усі продуктові лінійки Allen-Bradley та Rockwell Software, а також пов'язані сервіси.

Зконтактуйтеся з РА Контролс вже зараз, щоб зробити новий крок до інновацій

Ми пропонуємо Вам нові знання та сучасні інструменти, що зроблять Вас лідером в галузі.